:

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Позитивна співпраця ТОВ “Безпека” і асоціації ветеранів МВС України

Майже 20 років на варті нашого рідного міста Шостка, а окрім того деяких інших населених пунктів Сумської, Чернігівської та Полтавської областей несуть службу мужні працівники, а також тендітні, але пильні працівниці Шосткинського ТОВ «Безпека», цілодобово забезпечуючи охорону майже тисячі об’єктів.

І стільки ж часу з цим охоронним підприємством співпрацюють Шосткинська міськрайонна організація Асоціації ветеранів МВС України (до 2004 р. – міськрайонна організація ветеранів МВС України) та колишній Шосткинський відділ УМВС, а нині Шосткинське районне управління поліції ГУНП України в Сумській області. Справа в тому, що і сам засновник і директор ТОВ «Безпека» Микола Радохліб, і значна частина працівників цього підприємства є ветеранами і пенсіонерами МВС України. Тож саме організація Асоціації ветеранів МВС України причетна до становлення, зростання і укріплення високопрофесійними кадрами цього охоронного підприємства. Зі свого боку в цей складний соціально-економічний час ТОВ «Безпека» забезпечує працевлаштування ветеранів і пенсіонерів МВС України, чий низький рівень пенсійного забезпечення, на жаль, втричі відстає від норм, визначених діючим законодавством України.

Найважливішим фактором діяльності ТОВ «Безпека» безумовно є те, що 150 працівників підприємства роблять регіон безпечнішим, майже щодня попереджують злочини, не лише зберігають майно, але й захищають найцінніше – життя і здоров’я своїх клієнтів. Співпраця працівників охоронного підприємства з поліцією дозволила розкрити десятки злочинів.

Наступним позитивним моментом є те, що ТОВ «Безпека» є кузнею кадрів для війська і правоохоронних органів України. Багато вихідців з цього охоронного підприємства нині служать в підрозділах Національної поліції, Національної гвардії та Збройних Сил України, багато з них беруть участь у військовій операції об’єднаних сил на південному сході країни, а один свого часу служив в Українському підрозділі миротворчих сил ООН на Близькому Сході.

Нині, коли більшість наших співгромадян весело зустрічають Новорічні свята, наші колеги з охоронного підприємства «Безпека» і районного управління поліції переведені на підсилений варіант служби і з подвійною увагою дбають про нашу безпеку. Тож побажаємо цим відважним лицарям і дівчатам вдачі, пильності та поменше викликів на бойові завдання, подякуємо їм за їх ратну службу, що несе нам мир, спокій та безпеку!

Голова ради Шосткинської міськрайонної організації Асоціації ветеранів МВС України Володимир Шлик, засновники Володимир Базилевич та Сергій Шишков

Директор ТОВ «Безпека» Микола Радохліб разом з Депутатом Верховної Ради України Ігорем Молотком серед активу Шосткинської міськрайонної організації Асоціації ветеранів МВС України і працівників поліції. Жовтень 2014 р.

 

Голова ради Шосткинської міськрайонної організації Асоціації ветеранів МВС України Володимир Шлик вшановує пенсіонера МВС України, директора ТОВ «Безпека» Миколу Радохліба на честь 55-річчя з дня народження. Квітень 2017 р.

Начальник сектору кадрового забезпечення Шосткинського районного управління поліції майор поліції Оксана Орач вручає Почесну грамоту управління поліції пенсіонеру МВС України, директору ТОВ «Безпека» Миколі Радохлібу. Грудень 2019 р.